| Joker3134 a întrebat:

Din ce am înțeles la analizele de sânge nu iese bine totul, pai cate teste sa ne facem oameni buni? 100 de teste sa vedem daca avem o boala? De unde atâția bani? O boala la sânge nu apar anti corpi etc. Bătaie de joc.

3 răspunsuri:
| MPersephone a răspuns:

Ce e mai important? Sanatatea sau banii?

| doctorandus a răspuns (pentru MPersephone):

De fapt, analizele se fac cu un rost, cu trimitere in baza unor simptome prealabile sau in baza unor contacte sexuale neprotejate. Nu se fac la plezneala 1000 de analize ca vrea respectivul.

| MPersephone a răspuns (pentru doctorandus):

Poate are toate bolile din lume posibile.