| ♥«βﻻαη©α»♥ ← ツ a întrebat:

Din ce cauza, de multe ori nu functioneaza statusul la Yahoo Messenger?sad Care este solutia ca sa functioneze? big grin Dau fundita!batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Happyness a răspuns:

Ori ai virusi, ori ai prea multe persoane in lista, ori ai prea multi online.asa pateam si eu dar am 2 id`uri pe 1 ii tin pe toti care`i cunosc si pe celalalt niste rude unii care`i cunosc si p`ala il dau de obicei la cine`l ceretongue si stau online pe aman2 si f f f rar mi s`a int sa nu mearga status da dau restart si merge. daca ai multi mai redu si u din ei tongue.dk ai virusi formateaza pc`u?tongue

4 răspunsuri:
| Luori a răspuns:

Se mai poate bloca messengerul uneori. Li se poate intampla oricui.
Dai restart la pc.

| mymy a răspuns:

Si mie mi se intampla la fel dar nu am ce sa fac incerca sa nu dai de mai multe ori clikuri ca se blocheaza

Răspuns utilizator avertizat
| TheDarkAngel a răspuns:

In orice caz...Calculatorul e de vina, si eu am avut aceeasi problema, ori hardul e stricat, ori iti trebuie un antivirus nou, care sa iti protejeze calculatorul mai bine...Incearca!