| sweetvanillabiscuit a întrebat:

Din ce cauza isi creeaza unii useri scenarii false pe aici? Nu ma refefer la Rosalia, ci la unu care are vreo 15 conturi si mimeaza o viala reala pe aici. Ma simt prost pentru el. Ce o fi in mintea lui?

11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Frumusetea online ului, putem fi cine vrem nu cine suntem

| Fatamuntilor a răspuns:

Prea mult timp liber, prea multa imaginatie...
Conturile multiple sunt interzise, daca ai suspcini poti raporta orice crezi ca incalca regulamentul, desi cred ca nu se rezolva mare lucru atata timp cat isi vor face cont iar si iar!
In online poti visa la orice, oficial nu e interzis!

| Fatamuntilor a răspuns:

Uite,anonimull e un bun exemplu!
Are doua conturi suspendate nelimitat, unul avertizat, dar abandonat.Si cel actual! Si ma intreb daca e ok sa faca referire atat de des la alt forum aici.
Am ajuns la concluzia orice raport la adresa unor useri asemeni lor este inutil, daca o iau dela inceput.

| anonim3247 a răspuns:

Care e ăla? În afară de mine nu văd altul să stea toată ziua pe site-ul ăsta.
Dacă spui de mine - vezi că scriu extem de mult și aici.
https://forum.softpedia.com/
Numai că acolo sunt banați direct din ăștia ca tine și de aia este un nivel mult superior.

| anonim3247 a răspuns:

Ca fapt divers - pe site TPU nu am întâlnit nici unul din București în afară de Mosoti care e MinetoMatoi pe celălalt forum.
El e singurul user care scrie real și pe site TPU.
Am avut discuții cu el pe celălalt forum de prin 2018 de închirieri.

| anonim3247 a răspuns (pentru anonim3247):

Ceilalți care scriu pe TPU sunt genul de oameni pe care îi blochezi după prima discuție cu ei.

| anonim3247 a răspuns (pentru anonim3247):

Pentru Mosoti am scris câteva ore bune acum câțiva ani de închirieri.
Tot el NU înțelegea ce scriam.
E aici el ca Mosoti - același om.

| anonim3247 a răspuns:

Mor de oftică unii că sunt blocați - să îi blocheze și ei și așa nu mai văd ce scriu ei.
Softul site-ului permite și ascunderea postărilor userilor blocați.

| 199onur7 a răspuns:

Eu doar 1 cont și ăsta este cel ăsta de acum official onur atâta altele nu am 1 imi este de ajuns noapte bună-_-