| bandrock009 a întrebat:

Din ce se face otrava pentru pisici? sau de unde pot cumpara. dau funda.

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Acum vrei sa otravesti pisici?
...ce dracu e ma cu voi. chiar nu aveti deloc inima?

| Bunicul62 a răspuns:

Vezi ca la noi in sat se spune ca le maninci coapte pe lumea ailalta eu zic sa lasi mitele in pace

| ApofissPapaya a răspuns:

De ce vrei sa omori bietele pisicute? Daca iti fac pui sterilizeaza-le si gasestele un stapan. Nu trebuie omorate. Poate cineva le-ar dori. Numai bine si sper sa faci alegerea buna!

| bandrock009 explică:

Pai nu vroiam sa ma apuc sa otravesc pisici vroiam pentru o anume pisica

| May_Ingrid_1993 a răspuns:

Nu esti sanatos...mai bine iei otrava si o bei tu.ce zici?