| Joker3134 a întrebat:

Din moment ce nu intram in stare de urgenta acum de sarbatori credeti ca mai intram? daca s-a scos si vaccinul.

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

De fapt vaccinul nu s-a scos ci tocma s-a introdus. Adică SE VA introduce după sărbători.

E ca-n bancul ăla cu radio Erevan

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Chestia cu vaccinul este... placebo, asa mai mult.

| suntserios a răspuns (pentru DoarBogdan):

Le ai testat pe toate?
nu functioneaza?

| DoarBogdan a răspuns (pentru suntserios):

A nu, m-am referit mai mult la aceasta perioada. Doar nu este ceva sigur pentru toata populatia sa zica ca "aceasta este solutia". Sunt discutii.

Dar nu am zis ca nu functioneaza, poate functioneaza din ce zic sursele.
Am raspuns mai mult strict legat de partea "introductiva" in ceea ce priveste asta, la care am adaugat o nota speciala pentru persoana care a pus intrebarea, dupa cum stii si tu despre ce vorbesc in ultima parte big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai sa treaca alegerile ca parca vad ca ne baga la cotet dupa 6 decembrie