| adelynaa a întrebat:

Din seria curiozitatii : care este varsta medie persoanelor care intra pe acest site thinking

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Varsta medie...cel mai mic trebuie sa aiba 8 ani, cel mai mare in jur de 80, dar cei mai multi se situeaza in jur de 14-18 ani.
Oricum, sa stii ca poti invata si de la o furnica daca ar sti sa intre pe net, sa nu neglijezi lucrul asta niciodata, un sfat bun poti primi de la oricine!
Si asta-i scopul!
happy

| Seepty a răspuns:

Siteul nu are o varsta medie, pot posta orice persoane care au intrebari legate de viata/jocuri si altele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca media e undeva intre 12 pana la 45 de ani!

| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Probabil intre 13 si 30 de ani. Dar varsta nu conteaza pe TPU.