| razadeluna a întrebat:

Din tarile vecine cu Romania, care le-ati vizitat, care va place cel mai mult si ce anume mai ales?

7 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Pai mie cea mai interesanta mi se pare Ungaria. big grin

daniela
| daniela a răspuns:

Budapesta este un oras deosebit

| Lora_6439 a răspuns:

Eu am fost in Ungaria si mi-a placut ca aspect. Doar ca firea oamenilor lasa de dorit. Cauta numai sa te fure miseleste.

| SnicK a răspuns:

Ungaria Normal.
E frumos... dar decat Spania nu se compara.

| bnj a răspuns:

Ungaria.
Stilul de viata, femeile si faptul ca oamenii stiu sa se distreze cu adevarat. Nici nu zici ca esti in Europa de Est!

| →ღ♥•þί†ίк•♥ღ←_5819 a răspuns:

Bulgaria... litoralullove strucklove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am fost doar in Bulgaria, in Albena. Sincer ti-o recomand cu placere, este foarte frumos si ingrijit...si mie nu mi-a furat masina:)):)). A fost foarte frumos! Am fost la mare, la un hotel de 3 stele si am ramas impresionanta, nu credeam ca va arata asa furmos la 3 stele.

http://www.albena.bg/index.php?p=hotel&id=39

aici am stat :D