| iloveshoes a întrebat:

Dintre samsung s3350 chat si nokia c3 ce ati alege si dc? Daca vreti faceti o comparatie ( cat tine bateria la nokia cat la samsung etc )... funda

2 răspunsuri:
| adyth a răspuns:

Vin si eu cu un raspuns, destul de tarziu, dar am dat de intrebare pe Google tongue Eu nu stiu cum e Nokia C3, dar trebuie sa'l contrazic pe eddynn in legatura cu bateria, eu am Samsung Chat si ma tine bateria o saptamana chiar, cu ascultat muzica in jur de 4 zile, poate mai mult, depinde si cat asculti. Este foarte bine, fata de Nokia pe care l'am avut, intr'adevar la Nokia se aude mai bine, chiar si cu difuzor, dar si'a pierdut reputatia cu rezistenta bateriei, Nokia Express Music, ascultand muzica zilnic il incarcam la 2 zile, asta cu putin noroc. Acum depinde si la ce te astepti de la un telefon, poate Nokia are aplicatii mai bune, intr'adevar, Samsung nu are atributii prea interesante, si designul softwarului e putin enervant, dar hei, pana la urma este un telefon...so use it as a phone. Pentru mine e tot ce conteaza, tot ce e in plus e bonus, haha. Si inca ceva, ador telefoanele cu tastatura qwerty. Samsung Chat are design superb.

| eddynn a răspuns:

Pai e simplu daca e vorba de baterie la Nokia tine aprox 4-5 zile iar la Samsung tine in jur de 2-3 zile
iar acum depinde ca fiecare are sitemul sau de operare si diferite aplicatii.dar nu sunt genu cu telefoane gen taste multe...da oricum aleg Nokia c3 findca e si mai rezistent si se aude si mai bine& tare la el. funda plzzz