| TheEvilCat a întrebat:

Nokia c3 sau Samsung s3350? Care e mai bunbig grin?

7 răspunsuri:
| babyalexa a răspuns:

Samsung clar.I-am luat c3 surorii mele in februarie, a fost foarte multumita la inceput dar acum se chinuie sa scape de el si nu prea reuseste.In schimb mama are Samsung chat si este super ok(sora mea de cand l-a vazut cum merge fata de al ei vrea sa il vanda sa isi ia altul da nu prea il cumpara nimeni...)C3 are foarte mari probleme cu semnalul...

| Gamerita a răspuns:

Nokia c3..am eu de 6 luni si e. bun ..chiar ff bun. faza naspa e ca ecranu e ff sensibil happy bft

| Dragos_Arapasu_1994 a răspuns:

Care iti place, aceleasi caracteristici in mare. dupa mine Nokia.

| Eygey a răspuns:

C3

| Alexa9999 a răspuns:

Nokia c3 este mai bun. Eu am tot Nokia c3 si sunt foarte multumita.

| C8ilu_8718 a răspuns:

Desigur Nokia C3.si eu am avut si sunt foarte multumitbig grin