| Alëxąndŕą a întrebat:

Doamne fereste http://www.apropo.ro/......18-4705660 cum sa iti decapitezi copilul si sa ii mananci creierul fara putin fucs =))) scuze nu m-am aptinut doamne ce nebuna nu?

Răspuns Câştigător
| laurash_9338 a răspuns:

Daca suferea de schizofrenie e clar de ce a facut asta. Ar trebui tratata.

4 răspunsuri:
| micurutza2005 a răspuns:

Nu inteleg de ce i-a mai lasat copilul in grija daca se stia ca e bolnava asa putea oricand sa faca ceva rau in acest caz autoritatile trebuiau sa o tina sub observatie non stop in spital probabil ca aceasta criza a fost atat de violenta si pe fondul depresiei post natale.e o nebuna periculoasa si de legat, pfuiii...

| Papusik a răspuns:

Chiar e nebuna straight face.
Bietul bebelus sad

| AnnaDee a răspuns:

Eu nu m-am uitat ca altfel ma ia inima, dar cred ca e oribil...

| Reyskate99 a răspuns:

Da foarte nebuna,doamne, ce-o fi zis sotuso? saracu de el, cum sa ii mananci creieru? si sal decapitezi? funda?