| xSega a întrebat:

Doar mie mi se pare ca toți cei care fac live pe Facebook sunt cocalari sau persoane cu iq redus?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mii se par cocalari aia care intra live si doar rod seminte, isi etaleaza muschii sau "alte organe", canta manele. Acceptabil pe aia care intra live de la un spectacol, tur de oras sau mai stiu eu. In rest sunt doar distrusi in cautare de atentie. Am contul de FB din anul 2010, iar functia live pe Facebook am folosit o singura data de Craciun cand am aratat altora cat de aglomerat era Poiana Brasov. Din pacate unii nu inteleg cum sa foloseasca functia live pe Facebook.

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Majoritatea da. Singurele live-uri acceptabile sa zic asa sunt alea de la concerte, festivaluri, sau chiar filmeaza un eveniment, expoiztie etc interesante. Asa cand e doar unu care sta si se uita si nu face nimic, e degeaba, desi daca e sa iei situatia altfel, Facebook e un loc unde esti cu prietenii tai, si atunci e ca si cum faci o conversatie video cu toti prietenii tai. Ca idee de baza nu e rea, da noi cand vedem persoane mai putin cunoscute ca fac asta, ni se pare cringe.

| RAY a răspuns:

Live pe Facebook te trimite pe lumea cealalta

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu ti se pare, chiar sunt

| SG1995 a răspuns:

Nu, am aceeași părere.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu.

| Gafiţa_Ioana_1992 a răspuns:

Mie mi e pare o prostie cand intra in live fara nici un subiect de discutie... si sta si se uita ca prostii la camera si asteapta buna vestire

| Gafiţa_Ioana_1992 a răspuns:

Mi se pare o lipsa se ocupatie