| mihay88 a întrebat:

Doresc sa achizitionez un spray paralizant pentru autoaparae si nu stiu care este mai bun? NATO sau cele cu piper? sau altele daca stiti sa imi spuneti si mie, va rog. Care are un efect mai puternic asupra unui agresor? Va multumesc anticipat!

1 răspuns:
| katy a răspuns:

Sunt si nato cu piperwinking alea cu piper ustura cel mai tare, se da un puff in ochi si respectivul lacrimeaza il ustura ochii iar daca i-ai dat de prea aproape poate si orbi.