| kimmy7 a întrebat:

Doresc si eu niste statusuri de orice fel nu conteaza(prietenie, iubire etc.), dar as dor sa fie mai scurte (ex. iubirea e dulce si nu ingrasa; momentele pretioase dureaza putin; viata e ca o telenovela etc.) funda la cele mai bune si cele mai multe :*

1 răspuns:
| XtremePWN a răspuns:

Doresti sa gasesti niste proverbe sau anecdote pentru a le afisa in chip meschin in acel program de socializare. Chiar crezi ca cineva le citeste si se gandeste : " Vai de profunda e kimmy7! Nu am mai vorbit de mult cu ea si chiar regret". Daca pui niste cuvinte sa te reprezinte nu te vor schimba cu nimic deoarece nu vin de la tine din inima.