| anonim_4396 a întrebat:

Doresc si eu o lista cu Filme Comedie si aventura super tari... multe filme primesti funda!

2 răspunsuri:
| eugenl a răspuns:

Incearca seria Indiana Jones, More ants in the pants, comedie pentru adolescenti, seria American Pie (sunt 7)-comedie dar pentru adulti sa zicem e despre viata de student. Ai si actiune cu aventura James Bond...si sunt o groaza...netu-i plin.

| mitu86 a răspuns:

Nu ma musca de cur ca tip-comedie; cine a pus **** pe clantza usii-drama; cei 3 din masina goala-aventura