| GRALY a întrebat:

Doresc un hack pentru level la jocul pandanda. ceva fara virusi, simplu de folosit, site-ul unde il gasesc.va dau funda.

Răspuns Câştigător
| DarkAngel98 a răspuns:

Din pacate nu exista hackuri sau ceva pentru pandanda.Ai grija deoarece sunt unii care te pacalesc ca au hack pentru level si daca le dai contul tiau schimbat passul si fac orice pe el.Deci nu exista hack.

2 răspunsuri:
| DarkAngel98 a răspuns:

Mai ales daca ai folosi un hack risti banarea.

| ToxicSmile a răspuns:

Pai daca esti destept.nu exista hack... poate pentru feundalism sau alte porcari de jocuri dar astea multyplayer virtuale nu exista mai gassesti jocuri cu hack la:sworld of sandals feundalism la porcari deaste dar la astea misto? niciodata te pacalesc aia dar sa nu-ti dai contul deloc ok? succes si sa nu te lasi pacalit