| larisalary12 a întrebat:

Doza de has sau Zmenta?

11 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Zmenta dupa parerea mea e un taran care nu are ce cauta pe youtube.

Deci : Doza de has.

| zurick a răspuns:

Doza de has

| Sociopat a răspuns:

Doza de rahat sau Smegma? Nimic!

| Grimmjow69 a răspuns:

Nu pot sa ma decid, aleg ambele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ambii sunt doi pârţari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doza de Haș e mai bine realizată, Zmenta îmi pare banal, dar mai merge câteodată.

Ca o mică observație, văd că majoritatea fanilor lui Mikey nu sunt chiar cele mai inteligente persoane, dovadă că are un public divers și s-a făcut ușor accesibil. Doar că nu sunt DOAR proști, ci și oameni pe care îi duce capul. Nu e rău.

| HellGirl666 a răspuns:

✰ Satana.

| RobertKilleur a răspuns:

Doza de has e mai smechera

| bdvleu1 a răspuns:

Doza de has

| RalucaRalu44 a răspuns:

Zmenta

| SilviusCelMare a răspuns:

Depinde, ambele sunt bune si se aseamana asa ca iti recomand Doza.