| Izabella265 a întrebat:

Dragii meii! Eu plac un barbat si si-a dat seama ca il plac demult.Si eu facusem poza cu el acum 5 ani eram la o petrecere si eram mascata pe fata.Nu stiu ce i-a venit asa dintr-o data si azi m-a intrebat daca mai am fotografia aia cu el si cu mine si i-am spus ca nu mai am fotografia cu el si cu mine. Mi- a spus ca el a pastrat fotografia. Dupa aia mi-a spus ca de ce nu o mai am.Si i-am spus ca mi sa sters..De ce era curios daca mai am fotografia? VA rog sa ma ajutati cu raspuns.Va multumesc!

2 răspunsuri:
| TheRealDaniel a răspuns:

Este clar ca te place, daca si tu simti la fel, vorbeste cu el sunt sigur ca o sa se termine fericit pentru amandoi.

| AliMiha a răspuns:

Intreaba-l pe el. de ce e atat de curios de o fotografie. spune-i mai in gluma mai in serios ca ati putea face alta noua! vezi cum reactioneaza