| mentholinks a întrebat:

Dumnezeu a creat Marijuana pentru a spori fericirea si calmul omului. Bulangiii astia de ce au ilegalizat-o?

4 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

Tu ai impresia că vrea cineva să ne sporească nouă liniștea, calmul și fericirea? laughing

| 1997onur a răspuns:

Nu Dumnezeu a creat drogurile. Drogați le-au creat și le-au inventat apoi au început sale dea și copiilor iar uite așa mulți copii în ziua de azi ai sa-i vezi cu pachet de țigară la 14 în buzunar și marijuana și vape toate prostile și rahaturile astea au dezbinat și ruinat multe familii și distrus mulți copii și adolcenti viața. Ar trebuie interzise definitiv orice fel de droguri. Dar ei le-au legaliza în multe țări și le vinde la pâine caldă iar mulți copii cad pe drumuri enorm de greșite în viața. Dumnezeu nu are treaba cu așa ceva Dumnezeu nu vrea răul nimănui niciodată. Dumnezeu nu a spus duceți-vă drogațiva Dumnezeu nu a spus duceți-vă dați-vă în cap unul la altul Dumnezeu nu a spus duceți-vă și mințiți Dumnezeu nu a spus mergeți și faceți curvăreseală el niciodată nu a avut vreodată treaba cu așa ceva oamenii care au în sânge ce au au treaba cu așa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De gunoaie ce sunt

| alexandradlr a răspuns:

De răi ce sunt