| cappodonna a întrebat:

Dupa ce dezinstalezi un program si al stergi din pc, cum iti dai seama daca a mai ramas ceva din el (din greseala), si daca s-a sters complet, complet, cum afli?

Răspuns Câştigător
leonardk
| leonardk a răspuns:

Daca vrei sa fii sigura ca dupa dezinstalarea unui program nu mai ramane nimic in PC foloseste - Revo Uninstaller. E free pe net. Eu il folosesc de multa vreme si sunt foarte multumit.
http://www.revouninstaller.com/revo_uninstaller_free_download.html

2 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Te duci la partitia, respectiv folderul unde ai instalat acel program.

| Criiss16 a răspuns:

Jos in bara, ai Start.Intri acolo, apoi intri la: control panel, iar daca acolo iti apare programul, sau ceva cu numele programului, inseamna ca mai ai ceva din acel program.Il poti sterge de acolo, si atunci poti fi 100% sigura ca nu il mai ai in calculator.Nu stiu cat de bine m-am exprimat, dar sper ca ai inteles si sper ca ti-am fost de folos.happy

Salutari!