| freesoul a întrebat:

exista vreun program de sters CD-urile, adica sa le stergi complet si sa le refolosesti? am auzit ca se poate...

Răspuns Câştigător
| iri a răspuns:

Da. Nero este un asemenea program. Insa nu orice CD poate fi sters, numai cele reinscriptibile (rewritable). Trebuie sa scrie CD-RW pe disc in loc de CD-R, care este un CD obisnuit.

9 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Poţi dar numai dacă cd-ul este reinscriptibil (cd-rw). Poţi face asta cu nero.

| Slavic a răspuns:

Nu Dvdr si Cdr nu poti dar Cdrw Poti Desigur am programa care poti scriemi in mesaje daco vrei

| BuLLetBtwin a răspuns:

Nu merge la toate CD-urile.Sunt niste CD-uri speciale numite RECORDABLE

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

RW nu pot fi folosite de prea multe ori dupa ce ai folosit cd normal il bagi in calculator deschizi nero si ii dai erase (stergere) apoi iti faci din nou treaba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ca asta vreau si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite cum fac eu scriu cd-ul obisnuit apoi sterg fisierele de pe el si pun altele pursisimplu

| beebee a răspuns:

Da exista: Nero. E un program usor de folosit si cum a spus si iri trebuie sa fi atent la CD-uri

| mafya a răspuns:

Nu merge sa sterg