| anonim_4396 a întrebat:

Dupa diriginta noastra asa ar trebui elevele sa se pieptene... a voastra cum e?

http://www.youtube.com/watch?v=APrh848b0QA

5 răspunsuri:
| vreauTotulSauNimic a răspuns:

laughing) A noastra cu parul nu are nimic.In schimb, daca te vede ca esti data cu un luciu intr-o culoare mai puternica, sau imbracata cu un maieu mai decoltat sau cu o fusta, imediat comenteaza. Oricum nu o baga nimeni in seama, pentru ca stam la ora ei asa cum vrea si dupa.big grin.

| Lolittaa a răspuns:

Sunt la liceu ce ar putea sa-mi mai zica laughing

| Byebye14 a răspuns:

Slava Domnului ca am diriginte laughing si nu e atent la detaliile astea.
Baietilor mereu le zice sa se tunda, daca au parul prea mare.
Eu sunt fata si am parul pana la umeri si mi-l las si desfacut la scoala, si nu imi zice nimicbig grin

| eulliric99 a răspuns:

Da asa e si a mea.suntem singurii din scoala cu uniforma...

| NutellaN01 a răspuns:

La noi diriga este foarte atenta plus ca vine la la tara cu gandurile ei pustii sa stea.