| oVeveritzaDulcexD a întrebat:

Dupa parerea voastra care e cea mai stupida reclama si cea mai amuzanta? :d

6 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Cea mai amuzantă mi se pare cea cu familia telcu de fiecare dată zâmbesc când o văd. Cea mai enervantă era una la cipsuri numai ştiu exact care dar spunea ceva de tipul că x a câştigat bani de la cipsurile alea şi şi-a pus silicoane şi acum prietenul lui y s-a dus la x pentru că ea avea silicoane. Aşa ceva. După şi-au dat seama şi ei de prostie şi au exclus partea cu silicoanele! Baftă!

| Silvia a răspuns:

Cea mai amuzantă mi se pare cea la biscuiţii Oreo, cu băieţelul acela mic, care după părerea mea e adorabilday dreaming. Şi enervantethinking sunt multe... cele la Bonux mi se par aiurea.

| User a răspuns:

Stupida - aia noua de la bonux (ma scoate din sarite) at wits' end si aia cu buda, scuze, baia lu' Paul (de ce tocmai Paul?!straight face)
Amuzanta - alea de la altex, seria chibzuitu.

| VacaVacuta a răspuns:

Cea mai stupida reclama e cea noua de la TranzActiv,
tu cat timp pierzi zilnic la toaleta?laughing
Si cea mai amuzanta...cum zicea Silvia, e cea de la biscuitii Oreo.

| mhg a răspuns:

Cea mai stupidă reclamă : De la o bancă sau cec nu ştiu exact cu o melodie "Dansez pentru mine" pe fundal.
Nici o reclamă nu mă amuză, în schimb îmi plac foarte mult cele de la Orange.