| lidia4you a întrebat:

Dupa parerea voastra care e cel mai romantic oras din lume? eu cred ca parisul. voi?

5 răspunsuri:
gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

Eu cred ca cel mai romantic oras din lume a fost si va fi Venetia, atata timp cat n-o vor inghiti apele. In acest oras deosebit, multi barbati isi cer iubitele de sotie, purtati de-o gondola pe apele sutelor de canale. Ce poate fi mai romantic? Consider ca-si merita locul intai in topul oraselor romantice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca cel mai romantic oras din lume e Venetia. Nu am vazut un oras mai frumos, iti taie rasuflarea.

| Didw a răspuns:

Buna
Sunt de acord cu tine. Parisul este cel mai romantic loc day dreaming si asa va ramane. Este foarte frumos. si toti indragostitii care se duc acolo spun mereu ca s.au simtit bine.

| matadoru a răspuns:

Venetia!

| biabeautiful a răspuns:

Parisul este cel mai romantic oras din lume