| Sperietoarea a întrebat:

Dupa parerea voastra care este cel mai rapid animal din lume?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ghepardul! Dar daca o iei metaforic, omul! El dispune de mijloacele cele mai rapide de deplasare

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Ghepardul. Dar avand in vedere ca nu cunostem toate speciile din lume se poate sa ne inselam. Oricum, raportat la ce cunoastem azi ghepardul este cel mai rapid animal.

| fluturas a răspuns:

Dupa parerea mea-melcullaughing

dupa cultura mea generala s cum au spus si ceilalti utilizatori-ghepardulbig grin

| Butsilee a răspuns:

Da, ghepardul este.winking

| motanelul a răspuns:

Ghepardul iar ca pasare soimul cel potin asa stiu

| Radu_8499 a răspuns:

Din cate stiu eu, ghepardul este cel mai rapid animal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa parerea mea soimul e cel mai rapid animal din lume, ghepardul e cel mai rapid animal terestru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crustceul privind unor studii el parcure o distanta de peste 120km / secunda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am un raspuns eu cred ca cel mai rapid animal este cal cu dou picioare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ghepardul fara discutii