| TiMeIuSh a întrebat:

Dupa parerea voastra care este topul 10 animeurilor >romantice?:

3 răspunsuri:
| TheFictionist a răspuns:

Aş fi înşirat nişte anime-uri,dar mi-am dat seama că de fapt tema nu este chiar "dragostea" ci doar se leagă de ea.În orice caz, aş spune ca pe primul loc pentru mine este "Nana", apoi "Gravitation".

| TiMeIuSh explică:

Incearca sa te uiti la Vampire knight si Vampire knight guilty si dupa sa imi spui daca tiau placut m-am uitat la nana si la gravitation sant ff fainewinking

| Elza0795 a răspuns:

1.скажи я люблю тебя
2.inuyasha
3.РЫЦАРЬ-ВАМПИР
4. президент студсовета горничная
5. special a