| Yell0w a întrebat:

Dupa parerea voastra cum ar trebui sa arate vacanta perfecta?

Răspuns Câştigător
| InsaneDoll a răspuns:

Multa distractie cu prietenii...
De exemplu eu asa fac, ma distrez pana imi cad maselelelaughing!

5 răspunsuri:
| Amy a răspuns:

Buna! O calatorie in jurul lumii cu gasca de prieteni. Asta-i cea mai tare vacanta:cu "nebunii" prin lume. \:d/ day dreaming

| BiaSiAtat a răspuns:

Pe o plaja, in Hawaii cu iubitul meu inotand in mare ...soare,coctail-uri si cam atat.A ta?

| RyGoLeTa a răspuns:

Dupa parerea mea vacanta perfecta pentru mine ar fi la Los Angeles si sa-l intalnesc pe joe jonas...i love you joe jonass.

| xStres a răspuns:

In Hawai cu prietenii laughing

| babytsu a răspuns:

Daca ii am alaturi de mine pe amiciii mei, care sunt cei mai minunati :X:X:X:X totul e perfect smug chiar si in fata blocului laughing) =p~