| Mirceadumb a întrebat:

Dupa parerea voastra dintre un luptator k1 de kickboxing si un luptator antitero sau mascat de la fortele speciale. cine ar castiga intr-o confruntare 1v1?

2 răspunsuri:
| B3B3NI a răspuns:

Doamne ala antitero e de 10 ori mai bun.

| xToToShelx a răspuns:

Luptatorul antitero sau mascat pentru ca cel de k1 e invatat sa lupte doar cu pumnii si picioarele in schimb ceilalti sunt invatati sa doboare inamicul cu anumite prize. Mai pe romaneste daca unu din aia i-a prins mana sau piciorul luptatorului de k1 a belit'olaughing