| Beles_Dany_1995 a întrebat:

Care este cel mai bun luptator din UFC dupa parerea voastra?

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din puţinele meciuri din UFC pe care le-am văzut, pot spune că cel ce mi-a plăcut cel mai mult per total a fost Ken Shamrock.

| Boog a răspuns:

Silva!

| Beles_Dany_1995 explică (pentru Boog):

Dar despre Jon Jones? ce zici?

| Boog a răspuns (pentru Beles_Dany_1995):

Da! Intr-adevar este foarte bun si el dar in ansamblu privind tind mai mult sa inclin balanta in fata lui Silva, dar si zic sigur la ora actuala cred ca Jones ar putea sa il bata pe Silva!

| beatbox97alex a răspuns:

Cain Velasquez

| Smo3keWeeD a răspuns:

Brock Lesnar

| pOrNoGrAfiq a răspuns:

Boyka

| catalin2098 a răspuns:

Sincer nu stiu daca a intrat iar in UFC dar mi se pare cel mai bun ....Brock Lesnar. happy