| browneyes99 a întrebat:

Dupa voi, o fetita de 8 luni cu ochii albastrii inchisi, cu parul cret si saten si cu buze destul de grosute si rosii, e o fetita frumoasa?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu-mi plac bebelusii deloc, cand creste va arata din ce in ce mai bine

| Libelle a răspuns:

Toti bebelusii sunt frumosi:X
ochii albastri e posibil sa nu raman asa.si sa fie de la lapte
parul cret ramane cret dar se va inchidebig grin
buzele isi ia forma mai tarziubig grin
sigur ca e frumoasa.

| beautifulkiss a răspuns:

Buna bineinteles ca este frumoasa. Orice bebelus este frumos in felul lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca e o fetita frumoasa. Daca imi spuneai ce parere am de o fetita cu capul patrat, cu ochii roz, cu parul lipsa si doar cu o buza, ma mai gandeam.

| PinkiedotZz a răspuns:

Mai intrebi?! Normal ca este! Ingrid e o scumpa! Ma enervaza ca nu suntem rudehappy!:X