| MauiTheMonsterTruck a întrebat:

N-am vazut niciodata o fata blonda natural, cu sprancenele negre, ochii albastrii inchisi si buze rosii.
Care este cea mai rara combinatie?

4 răspunsuri:
| Demonull a răspuns:

Blonda...huu! brunetaday dreaming

| Vickzye a răspuns:

Cred ca cea mai rara combinatie e un afro cu ochii albastrii si parul verde-galben-rosu(natural)rolling on the floor)

| Shto a răspuns:

Nu exista asa ceva. O data ce ai parul blond, nu poti avea sprancenele de alta culoare. Este o porcarie intrebarea ta...

| Anca_4010 a răspuns:

SALL,pai eu sunt blonda naturalbig grin, dar nu prea am vazut fete dupa descrierea tathinking