| alexbzalex a întrebat:

E adevarat ca Monicuta s-a despartit de Virinel?

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

De Virinel nu, dar de Irinel - tot ce e posibil. oh go on laughing
Iar vorbind serios, nu, nu cred ca este adevarat.winking

NOname
| NOname a răspuns:

Stai linistit, alexandru, si noi stim ca tu stii! big grin Doar glumeam si noi! thumbs up big grin

Abh
| Abh a răspuns:

Nu e adevarat, dimpotriva, se pare ca se inteleg bine din moment ce vor sa adopte un baietel.

| Rukhsandra a răspuns:

Nu cred rolling on the floor
daca se desparteau trebuia sa dea la tv

| Sოﺁℓε a răspuns:

Hey! nu cred ca s-a despartit era deja full peste tot, pe net la tv numai despre asta se vb. precis este doar un zvon.

| Corinne a răspuns:

Buna!
Nu, nici eu nu cred ca s`au despartit.In zilele trecute se spunea de ziua de nastere a lui "Virinel" laughing asa cum il numesti tu si ca Moni i`ar fi luat un cadou mult prea ieftinhee hee
In rest eu nu stiu de nici o despartire! happy

| Roberta00 a răspuns:

Dragul meu se numeste "IRINEL" nu "VIRINEL" si nu cred ca s-au despartit!

| alexbzalex explică:

Stiu ca este Irinel nu Virinel