| YangMin a întrebat:

E adevarat ca Justin Bieber si Selena s-au despartit?

Răspuns Câştigător
| Glittărr a răspuns:

Buna; x nu cred pentru ca daca era asa eu aflam prima... unde ai auzit asta?

6 răspunsuri:
| Lavy a răspuns:

Nu s-au impacat din nou!

| IustinaC a răspuns:

big grin serios?

| InSoMnIaC a răspuns:

Vezi, chestiile astea nu le plac baietilor la fete, cui ii pasa
ce fac astia, vezi-ti de viata ta!

| InSoMnIaC a răspuns:

Vezi, chestiile astea nu le plac baietilor la fete, cui ii pasa
ce fac astia vezi-ti de viata ta!

| Hachiko_6637 a răspuns:

Justin si Selena au hotarat sa ia o pauza...si da s.au despartit din cauza lui Jb ca statea prin baruri cu Chris Brown si Selenei nu ii placea acest lucru, deoarece ii era teama sa nu fie si el baiat rau ca fostul prieten al Rihannei!

| BabyBugsBunny a răspuns:

Da a inselat-o pe selenaangry