| daniela_9291 a întrebat:

Este adevarat ca kristen stewart si robert pattinson s-au despartit?

5 răspunsuri:
| Carlene a răspuns:

Eu nu cred ca au fost vreodata impreuna oficial big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, e o porcarie inventat de tabloide; pur si simplu filmeaza in locatii diferite!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta vreau sa aflu si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Off.pai va rog sa ma credeti ca eu am vazut un mic film in care ei relateaza ca sunt impreuna acum in anul 2011 si spun ca nu nu s-au despartiti urmeaza sa se casatoreasca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da au fosttongue ei chiar au facut sarbatorile de Paste in 2010. Dar s-au despartit pentru kkristen l-a prins cu alta!