| anonim_4396 a întrebat:

E adevarat ca se pot face bani de pe internet? daca da cum si ati incercat? si ziceti-mi mai multe detalii

3 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Poti prin youtube

| GangsterQuinn a răspuns:

Cam greu sa reusesti...nu multi reusesc, dar poti incerca, poate esti mai diferit si iti iese.
Si eu am incercat dar nu mi-a mers si am renuntat.

| muscleman a răspuns:

Cu google ads, dar trebuie sa ai un site unde iti pui reclame de la google si in functie de cate clickuri primesti pe acele reclame castigi bani.
si a doua metoda ar fi completand chestionare online, dar iti spun doar din auzite nu stiu daca e un lucru sigur.