| meinteil a întrebat:

E bine sau nu sa faci compromisuri?

Răspuns Câştigător
| TheLoveDoctorr a răspuns:

Niciodata nici un compromis!

9 răspunsuri:
| ToKen a răspuns:

Le faci ca sa ajungi la un consens. Daca ambele persoane fac compromisuri, mi se pare in regula.
Daar, daca faci doar tu...sau doar ea, nu mai e ok.

| corbulalbrosu a răspuns:

Fara a face compromisuri in viata, oamenii s-ar sfasia intre ei precum animalele fara ratiune.

| R0R0 a răspuns:

Depinde ce compromis.
Din cand in cand, e ok sa mai faci.

| 6684464 a răspuns:

Tot timpul faci compromisuri.
Gravitatea lor este altceva si depinde de perspectiva fiecaruia.

| Satango a răspuns:

Îţi poţi da singur seama dacă ''e bine''... sau mai bine spus ''dacă se merită''.

Răspuns utilizator avertizat
| FlorinGamingRo a răspuns:

Niciodata!

| verrasht a răspuns:

Depinde de domeniu... in afaceri da e bine sa faci compromisuri. dar nu din gura/vorbe. ci undeva scrise big grinbig grin