| mariuschakra12 a întrebat:

E cineva de aici pasionat de nutriție? Dacă da haideți să vorbim, daca tii o alimentație complet nesănătoasă pe termen lung după 30 ani sunt efecte?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

E unu' chiar blocat pe tema asta, are sute de intervenții de fixist, îi zice... ăăă, chiar imi scapă numele. Dar caută la intrebări după criteriul "școală de nutriție"

| Cheo0S a răspuns:

Probabil depinde si de organism.
Corpul ma gandesc ca supravietuieste pana la o anumita varsta orice ai baga in El. Dupa cedeaza organele incetul cu incetul oricat de tun ai fi.

Eu daca nu mananc nutrivit cat de cat, ma racesc extraordinar de des si am o dispozitie proasta totimpul.
Am bunici care au murit de infarct, deci am cat de cat grija, nu vreau sa cedez la 50 de Ani.