ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a întrebat:

E clar! De cand cu "updatarea" site-ului, nimic nu mai merge cum trebuie:
-Intrebari la care s-a desemnat chiar si raspunsul castigator apar ca intrebari fara raspuns;
-trebuie sa te loghezi de 100 de ori pe zi, indiferent daca bifezi sau nu casuta cu "tine-ma logat";
-moderarea de intrebari si raspunsuri e o adevarata aventura si iti ia o gramada de timp pe care, la sfarsit, descoperi ca l-ai pierdut degeaba;
-grija mare pentru securitatea noastra, dar, in schimb, se permite postarea anonima de intrebari si raspunsuri jignitoare, triviale, obscene...

Cu alte cuvinte, legea lui Murphy (mai binele e dusmanul binelui) a devenit deja axioma.
Va rog sa faceti aici propuneri pentru optimizarea REALA a site-ului, ca asa nu se mai poate.

Răspuns Câştigător
daniela
| daniela a răspuns:

Daca va continua in acelasi stil probabil multi se vor retrage

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
A intrat și server-ul în criză.
Pa, pa.

| JeSa a răspuns:

Nu pot să ofer "fundiţa" pers. câştigătoare, iar când mă loghez sunt debifată şi necesit să mă "reloghez"happy
Sper să (ne/) se remedieze problemele!

| Tourniquet a răspuns:

Ai dreptate, bifez de 100 de ori Tine-ma logat si ma delogheaza straight face incerc sa adaug acest raspuns, tot nu merge, intrebarile care au 10 raspunsuri apar 0 straight face CE SE INTAMPLA?!

| LoveMusic a răspuns:

Sunt de acord. Pierdem mulţi utilizatori cu asta. Şi nu mi-se pare corect.TPU,Raluca,fă ceva! Pierdem utilizatori şi scădem din topruri.

| PuяpℓeMusic a răspuns:

Mda...aiurea

| loredana2012 a răspuns:

Eu raspund la intrebari si nu-mi apar raspunsurile...pacat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap, am tot semnalat o gramada de probleme. Nu se mai termina frate problemele astea laughing