| p3mery a întrebat:

E de încredere "lajumate.ro"?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Recomand olx, publi24

| Violleta2022 a răspuns:

Ce intlegi tu prin "incredere" la un site, unde zeci de vanzatori isi pun marfa pe nevazute la vanzare?
Daca esti constient ca poti lua teapa, nu cumperi niciodata ceva pe navazute! Adica, nu-i platesti aluia online, decat in mana, si numai dupa ce vezi ce marfa cumperi.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Site-ul in sine e de "mica publicitate", nu vinde nimic, aduna doar anunturile utilizatorilor.
Trebuie sa fii atent la persoanele cu care iei contact de pe site, ei nu te pot ajuta cu mare lucru, in caz ca esti pacalit.

| OldSoul a răspuns:

Site-ul da.
Vanzatorii si cumparatorii, sunt si ei oameni, nu-i verifica nimeni. Unii sunt de incredere, altii nu.