| anonim_4396 a întrebat:

E mai bun avast decat avira?

13 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Am folosit si avast si avira...personal sunt mai multumita de avast... dar pentru orice eventualitate eu imi instalez si deepfrozen

| adrianhasde a răspuns:

Da avastul este mai bun decat avira dar cel mai bun tot Nod32 ramane.

| Alex_9605 a răspuns:

Eu zic sa le incerci pe amandoua ca sa te convingi singur.Nu cred ca e nimeni pe aici sa iti spuna sigur care din cei doi antivirusi e mai bun.Invata-te sa testezi singur o anumita aplicatie si sa tragi singur concluzia.Bafta!

| DexTer a răspuns:

E de 10 X mai bun ...........eu numai Avast folosesc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Avast e mult ma bun decat Avira.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Avira este cel mai bun antivirus sa stiti de la mine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba nu va bagati avast nu sterge virusii dar nici nod32 cai la fel ca avast iar daca iti bagi by defender iti merge calculatorul ca o cioata. Cel mai bun e avira.Si unu mai bun ca avira ar fi karsperski da trebuie sa ai calculatorul tare.Eu folosesc avira si sunt multumit. Mia sters si virusii troieni.Deci il recomand!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca avast e mai bun acum depinde si de tine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu. te pot ajuta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Avira este si va fi cel mai bun antivirus. inaintea lui este GDATA antivirusul german recunoscut cu 99. 99% detectie iar avira cu 99. 97% detectie impotriva virusilor. informati-va mai bine: http://av-comparatives.org

| cilion_5256 a răspuns:

Nicoidata avast n-a fost sau nu va fi in rind cu avira... avira e dintre cele mai bune... insa avast e pe la coada... crede-ma o spun cu experienta

| mariostudios a răspuns:

Da, il am instalat in mai mult de 500 de clienti, si nu am nici un tip de probleme cu el, pe langa toate acestea niciodata nu am fost contaminat cu virusi, troyeni, viermi etc... mariostudios.net

| mariostudios a răspuns:

Da, il folosesc in mai mult de 500 de calculatoare, si in curand avast server edition. problema virusilor este complet alta, dar avast iti ofera echilibrul intre viteza si securitate, ceea ce nu prea cred ca altii o pot oferii. mariostudios.net