| LaChatte a întrebat:

E musai sa donezi bani inainte de a face ice bucket?!

Răspuns Câştigător
| Ibrahimovic a răspuns:

Nu neaparat. Am facut si eu chestia alaturi de alti prieteni, dar am facut-o doar pentru distractie. Bineinteles ca altii au avut de comentat ca degeaba faci asta daca nu donezi, dar problema e ca ei nu inteleg faptul ca era doar... distractie.

5 răspunsuri:
| Clarissaaz a răspuns:

Da....altfel o faci degeaba -_-

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cam asta e scopul intregii nebunii, fara sa donezi esti doar un fraier care isi toarna apa in cap

| OnuOnulică a răspuns:

Nu, unii o fac doar pentru distracție.

| Vlach a răspuns:

Da

| AnaaaaBananaaa a răspuns:

Nu e musai, daca nu donezi bani o faci, daca donezi, nu o faci