| oqbil a întrebat:

E Nicolae Guta un barbat bine? Ati vazut ca totusi roiesc tinerele in jurul lui

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Il place pentru ca are bani

| oglindasultanului a răspuns:

Prin videoclipurile lui, sunt platite sa apara.

| CIaudiu a răspuns:

Este doar un tigan analfabet care prin relatii si coruptie este la acel nivel. Cei care roiesc in jurul lui fie sunt pentru a castiga ceva fie sunt la fel de prosti ca el si le face placere sa stea langa un asemenea specimen de provenienta indiana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are mulți bani asta e cheia succesului lui, unele profita și își fac o "imagine ", reputație de pe spatele sau.

Răspuns utilizator avertizat