| anonim_4396 a întrebat:

E ok sau nu sa fumezi daca esti racit?

5 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai nu e ok sa fumezi deloc. Deci implicit nici cand esti racit, folosind acest principiu.

Dar daca te referi daca e mai ok decat cand nu esti, NU, nu este. Asta iti afecteaza si mai mult mucoasa nazala si spui plamanii la factor de risc si mai mari.

| Celcestietot a răspuns:

Fumatul in sine nu e ok.

| J0B0MAT a răspuns:

Au dreptate băieții. Lasă țigările!

| Nirvanaaa a răspuns:

Nu, deja caile respiratorii au probleme din cauza răcelii, fumul afectează și mai tare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu este ok in general, mai ales acum ca avem nevoie de plămâni sănătoși în lupta cu acest virus care nu mai vrea sa dispară nicicum.