| inflicted a întrebat:

E posibil sa te atraga o persoana doar din felul in care scrie chiar daca nu ai vazut-o niciodata?

10 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu prea cred. Adica poti fi curios sa afli mai multe despre el, dar nu cred ca te poti indragosti dintr-atat.

| Celcestietot a răspuns:

Daca nu esti doar pe interes, da, este posibil.

| SilentRain a răspuns:

Posibil, deși nu recomand încrede prea mare în persoane de pe net

| Sofer a răspuns:

Pe mine ma atras. Deci, da.

| Dismally a răspuns:

Da, sigur te poate atrage si prin ce scrie.

| gemeni6226 a răspuns:

Deci sa simt atractie nu dar sa fiu placut impresionata si sa apreciez omul respectiv da.

| ancaval a răspuns:

Dacă sunteți pe aceași lungime de undă, da.
Eu nu aș fi impresionată de cineva care NU gândește ca și mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, este posibil. Unii te impresionează într-un mod extraordinar, deși tu poate știi că nu poate să fie nimic între voi... Viața este grele.

| Jus7t a răspuns:

Da.

| Reghqen a răspuns:

Nu, și felul în care scrie e important, însa nu este tot ceea ce contează. De unde să știu eu ca ea scrie ceea ce scrie și nu este altcineva care o ajută?
O să simt atracție doar atunci când ajung să cunosc aceea persoană în realitate, cu adevărat, pentru ca așa se cunosc persoanele nu prin sociale amărâte...
Doar atunci când o cunosc în realitate interesul pe care îl aveam pentru ea poate să devină atracție, până atunci... doar interes pentru a o cunoaște am pentru aceea persoană, punct. happy