| RAY a întrebat:

E ziua orașului Timișoara, ce amintiri va leagă de Timișoara? Cum vi se pare orașul, oamenii, ați vizitat Timișoara? Cum a fost?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am vizitat Timișoara... însă am niște rude acolo. Din ce am observat eu și din ce mi-a mai spus cineva, am rămas cu impresia că timișorenii sunt în general mai vorbăreți. Unde mai pui că au și un grai drăguț... happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ştiu, mie una nu-mi prea place Timişoara, am auzit că e unul acolo care bagă pisici în congelator.

| Freya1 a răspuns:

Am fost dar doar pentru a vizita pe cineva la spital.In schimb am vizitat Lugojul si am stat 2 săptămâni în Margina.A da, Am mai fost si in Făget și Cladova.

La Arad trebuie sa ajung ca inca nu am fost. Poate vara asta trec.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Si eu am auzit de uni care consuma cadavre de animale ținute in cuști apoi masacrate pentru pofta lor, de data asta e moral sa înțeleg, eu cumpăr doar de la fermieri, iar animalul este lăsat liber in curte, in Italia se consuma si carne de pisici, China de câini, dumnezeu a spus ca putem face ce vrem cu orice animal

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Supica scrie prin contul tău nu prin conturi noi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

N-ai ghicit, nu sunt Supică.