| Superior a întrebat:

Energizantele sunt daunatoare?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Depinde cum reactioneaza organismul tau, ele dau dependenta si pot cauza in timp infart

| WaterDrop a răspuns:

Da.

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Mie nu-mi plac, sunt oribile la gust si cred ca nici asa bune nu sunt incat sa nu se intample nimic in tine happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca stomacul meu ar putea vorbi nu stiu daca ar zice ( ok, ok... probabil ar tipa - detalii tehnice ^^ ) prima data " Da. " ca raspuns la intrebarea ta, sau m-ar lua la injuraturi pentru tot potopul de energizante pe care i l-am adus de-a lungul anilor.

| 393Dan a răspuns:

In exces poate, pentru ca contin cofeina. Insa nu-s mai daunatoare ca cipsurile sau. CocaCola

| Zazy a răspuns:

Da, sunt foarte dăunătoare. Conțin foarte multe chestii care pot distruge organismul, ei bine dacă ești înnebunit după ele. Dar chiar de nu, te rog din tot sufletul, incearca sa nu mai consumi așa ceva.
Am rude care de fiecare dată când stăm la masă, ele își iau energizantul din frigider, iar după prima inghițitură râgâie și nu se mai opresc, ceea ce nu e bine.

| Superior explică (pentru Zazy):

Nu le folosesc, doar aveam o tentatie sa vad cum e.

| Aqui a răspuns:

Energizante