| BiddySustineCampaniaTPUrevive a întrebat:

Engleza sau franceza? big grin

Răspuns Câştigător
| gabriela a răspuns:

Engleza mai utila...franceza mai frumoasa!

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sunt paralela cu francezawhistling
Engleza dabig grin

| Malvina24 a răspuns:

Franceza!

| Ana a răspuns:

Le prefer pe amandoua, la ambele ma descurc.

| OanaG a răspuns:

Englezabig grin

| Klara a răspuns:

Engleza e mai utila intr-adevar, dar franceza e deja trecuta, demodata. Cu toate astea imi plac amandoua, dar prefer engleza.

| Drums a răspuns:

Ambele.la franceza am luat locul 1 pe judet iar la engleza locul trei pe judet.(asta la olimpiade), la un concurs de engleza :evaluare in educatie, am luat locul doi pe judet, o diferenta mica(93 la 94)angry m-am ofticat

| VoiceWithin a răspuns:

Engleza tongue imi place foarte mult

| Miяu a răspuns:

Problema e ca as vrea sa stiu franceza ( pronunt destul de bine, dar doar atat! ).

Iar la engleza. Stiu mai multe, dar nu imi place...

Totusi ambele...

| dynasmile21 a răspuns:

Mie imi place foarte mult franceza, dar ador engleza. Nu prea te mai poti descurca fara sa vorbesti engleza. Deci ambele.

| ikram a răspuns:

Engleza

| BiddySustineCampaniaTPUrevive explică:

Gabriela, si eu cred la fel