| anonim_4396 a întrebat:

Era cineva aici pe TPU care a postat o intrebare ceva de genu"dc a unit ALEX. I. CUZA MOLDOVA cu T.ROMANEASCA,etc"si nu o mai gasesc.cine ma poate ajuta sa dau de ea primeste fundita.kiss

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Utilizatorul respectiv a jignit foarte multi oameni cu intrebarea lui. Aceasta a fost raportata de mai multi utilizatori si in final stearsa. N-o vei mai gasi pe site. Numai bine!

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@madutza001, multumesc pentru apreciere! Sarbatori fericite! Numai bine!

| Nebuneală a răspuns:

Heiii:) Nu cred ca o mai gaseste cineva dar poate te ajuta asta cu ceva. adica e totul despre "Regatul Roman" http://ro.wikipedia.org/wiki/Regatul_Rom%C3%A2niei e tot ce vrei aici:)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc si eu!kiss