| andreea4ever a întrebat:

Era si inca ma ieste cred un joc si nu mai stiu cum se numeste.Erau niste omuleti mici, si aveai si tu un avatar si era la inceput pe fond albastru.Si omuletii puteau discuta intre ei si se plimbau pe acolo.Era un site unde trebuia sa te inregistrezi ma rog.Stie cineva cum se numeste?

3 răspunsuri:
| AnIsOaRa_5434 a răspuns:

Buna poti sa imi zici si mie te rog de unde ai dowlnadat episoadele inuyasha?

| AnIsOaRa_5434 a răspuns:

Si subtitrarile in romana de la 48 la 91 nu le gasesc de unde sa le iau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lady popular, mallworld nu prea stiu...