| Anonim693 a întrebat:

Era ceva joc pe telefon...era ca un fel de labirint...inamicii veneau de undeva din partea dreapta sus printr-un tunel sa zic asa si trebuia sa pui omuleti undeva sus pe deal. Si aia trageau in inamici si trebuia sa ii impiedici sa ajunga in partea dreapta jos si omuletii erau de mai multe categorii, puteai sa-i upgraidezi.un joc simplut dar foarte ok. Nu stie cineva cum se numeste? Sunt mai multe variante de joc.caut de mult si nu gasesc nicaieri

1 răspuns:
| MyloveisJamaica a răspuns:

Salut! jocul se numeste tower defense! e si pe android, iOS si windows phone 8.1. funda?