| Boo a întrebat:

Erau mai demult niste desene cu chip si dale.Si era o melodie la inceput. O caut de ceva timp si nu o gasesc. dau fundita pentru cine o gasestebatting eyelashes

2 răspunsuri:
| CosteaVlad a răspuns:

Daniela Aedo e cea de la avatar nu? Mi-am amintit de "îngeraşii" când am văzut-o. :)
Acea melodie din "chip și dale" cred că a fost compusă special pentru acele desene, și nu cred că există propriu-zis. :)
http://www.youtube.com/watch?v=MC0hfWVHq3k&feature=related

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie la motoru de cautare desene animate Cip si Dale daca nu merge nu stiu altceva